23.10.21

LA

KLO

08.30 – 09.45

5

ÄMPÄRPORIN URHOT

 
 

10.00 – 11.00

1./2

JYSKE  D – RINGETTE

 
 

11.00 – 12.00

3./4

JYSKE  F-RING. / RINGETTEKOULU

 
 

12.00 – 13.00

2

  
 

13.00 – 14.00

1

JYSKE  U14 – JUNIORIT

 
 

14.00 – 15.00

4./5

JYSKE  E  – RINGETTE

 
 

15.00 – 16.00

1

  
 

16.30 – 18.30

 2/3

EDUSTUS  JYSKE – PKS  OTTELU

 
       

24.10.21

SU

KLO

09.30 – 10.45

2

MYNÄMÄKI

 
 

"

"

11.00 - 12.00

 4/5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

12.15 - 13.40

3

YLEISÖLUISTELU

 
 

"

"

13.45 - 14.45

2

  
 

15.00 – 16.15

 1./4

JYSKE U12. JYSKE BLACK – TARU BLUE

 
       
    

P.H.

  

25.10.21

MA

KLO

14.30 – 15.45

3.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 – 17.00

4

JYSKE  E – RING.

 
 

"

"

17.00 – 18.00

 2/5

JYSKE  D – RING.

 
 

"

"

18.00 – 19.00

1

JYSKE  U12 – JUN.

 
 

"

"

19.00 – 20.00

5

JYSKE  U14 – JUN.

 
 

"

"

20.00 – 21.00

2

JYSKE  C – RING.

 
 

21.00 – 22.00

3

JYSKE  U19 – JUN.

 
       

26.10.21

TI

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 - 17.00

3.

JYSKE  U12 – JUN.

 
 

"

"

17.00 - 18.00

1/5

  
 

"

"

18.00 - 19.00

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

19.00 - 20.00

1

JYSKE  B-RINGETTE

 
 

"

"

20.00 - 21.00

3

JYSKE  EDUSTUS

 
 

"

"

21.00 - 22.00

 4/5

KUKONPOJAT

 
       

27.10.21

KE

KLO

14.30 – 16.00

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.30 - 17.30

5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

17.30 - 18.30

3./4

JYSKE  F-RING. / RINGETTEKOULU

 
 

"

"

18.30 - 19.30

5

JYSKE  C – RINGETTE

 
 

"

"

19.30 - 20.30

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

20.30 - 21.30

4./5

LAITILA HOCHEY / FINNLAMEX

 
 

"

"

21.30 - 22.30

3

JYSKE  U19 – JUN.

 
       

28.10.21

TO

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 - 17.00

1

JYSKE  U12 – JUNIORIT (AAA/AA)

 
 

"

"

17.00 - 18.00

2/3

JYSKE  U9 / U10 / U11 – JUN.

 
 

"

"

18.00 - 19.00

5

JYSKE  U14 – JUNIORIT (AA)

 
 

"

"

19.00 - 20.00

4

JYSKE  U19 – JUNIORIT

 
 

"

"

20.00 - 21.00

3

JYSKE  EDUSTUS

 
 

"

"

21.00 - 22.00

1

JYSKE  B – RINGETTE

 
       

29.10.21

PE

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 – 17.00

5

JYSKE  D / E – RINGETTE

 
 

17.00 – 18.00

   
 

18.30 – 20.30

1./4

JYSKE  B – RING.  JYSKE – UJK  OTTELU

 
 

"

"

20.30 – 21.30

3/5

VALKOJÄRVI

 
       
       

30.10.21

LA

KLO

08.30 – 09.45

5

ÄMPÄRPORIN URHOT

 
 

10.00 – 11.00

1./2

  
 

11.00 – 12.00

3./4

JYSKE  F-RING. / RINGETTEKOULU

 
 

12.00 – 13.00

2

PERHELUISTELUKOULU

 
 

13.00 – 14.00

1

JYSKE  U14 – JUNIORIT

 
 

14.00 – 15.00

4./5

JYSKE  E  – RINGETTE

 
 

15.00 – 16.00

1

JYSKE  D – RINGETTE

 
 

16.30 – 18.30

 2/3

EDUSTUS  JYSKE – RNK HOCI  OTTELU

 
       

31.10.21

SU

KLO

09.30 – 10.45

2

MYNÄMÄKI

 
 

"

"

11.00 - 12.00

 4/5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

12.15 - 13.40

3

YLEISÖLUISTELU

 
 

"

"

13.45 - 14.45

2

PERHELUISTELUKOULU

 
 

15.00 – 16.30

1./4

JYSKE  D – RING.  JYSKE – ILVES  OTTELU

 
 

16.45 – 18.15

 2,/3

JYSKE U14-JUN. JYSKE – PARA  OTTELU

 
       
       
    

P.H.

  

01.11.2021

MA

KLO

14.30 – 15.45

3.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 – 17.00

4

JYSKE  E – RING.

 
 

"

"

17.00 – 18.00

 2/5

JYSKE  D – RING.

 
 

"

"

18.00 – 19.00

1

JYSKE  U12 – JUN.

 
 

"

"

19.00 – 20.00

5

JYSKE  U14 – JUN.

 
 

"

"

20.00 – 21.00

2

JYSKE  C – RING.

 
 

21.00 – 22.00

3

JYSKE  U19 – JUN.

 
       

02,11,2021

TI

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 - 17.00

3.

JYSKE  U12 – JUN.

 
 

"

"

17.00 - 18.00

1/5

JYSKE  U9 / U10 / U11 – JUN.

 
 

"

"

18.00 - 19.00

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

19.00 - 20.00

1

JYSKE  B-RINGETTE

 
 

"

"

20.00 - 21.00

3

JYSKE  EDUSTUS

 
 

"

"

21.00 - 22.00

 4/5

KUKONPOJAT

 
       

03.11.21

KE

KLO

14.30 – 16.00

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.30 - 17.30

5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

17.30 - 18.30

3./4

JYSKE  F-RING. / RINGETTEKOULU

 
 

"

"

18.30 - 19.30

5

JYSKE  C – RINGETTE

 
 

"

"

19.30 - 20.30

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

20.30 - 21.30

4./5

LAITILA HOCHEY / FINNLAMEX

 
 

"

"

21.30 - 22.30

3

JYSKE  U19 – JUN.

 
       

04.11.21

TO

KLO

14.45 – 15.45

3.

KUKONPOJAT +60 ( GRÖNHOLM )

 
 

16.00 - 17.00

1

JYSKE  U12 – JUNIORIT (AAA/AA)

 
 

"

"

17.00 - 18.00

2/3

JYSKE  U9 / U10 / U11 – JUN.

 
 

"

"

18.00 - 19.00

5

JYSKE  U14 – JUNIORIT (AA)

 
 

"

"

19.00 - 20.00

4

JYSKE  U19 – JUNIORIT

 
 

"

"

20.00 - 21.00

3

JYSKE  EDUSTUS

 
 

"

"

21.00 - 22.00

1

JYSKE  B – RINGETTE

 
       

05.11.21

PE

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 – 17.00

5

JYSKE  D / E – RINGETTE

 
 

17.00 – 18.00

5

JYSKE  C – RINGETTE

 
 

18.30 – 20.30

1./4

JYSKE  B – RING.  JYSKE – LUKKO  OTTELU

 
 

"

"

20.30 – 21.30

3/5

VALKOJÄRVI

 
       
       
       

06.11.21

LA

KLO

08.30 – 09.45

5

ÄMPÄRPORIN URHOT

 
 

09.55 – 11.10

2./3

JYSKE U12. JYSKE BLACK – TUTO WHITE

 
 

11.20 – 12.35

1,/4

JYSKE U12. JYSKE RED-KIEKKOHAIT MUSTAT

 
 

12.45 – 14.00

2/3

JYSKE  E – RING.  JYSKE – ILVES  OTTELU

 
 

14.30 – 16.30

1,/4

JYSKE  SM – RING.  JYSKE – HELSINKI  OTTELU

 
 

17.00 – 19.00

 2/3

EDUSTUS  JYSKE – VG-62 OTTELU

 
       
       
       

07.11.21

SU

KLO

09.30 – 10.45

2

MYNÄMÄKI

 
 

"

"

11.00 - 12.00

 4/5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

12.15 - 13.40

3

YLEISÖLUISTELU

 
 

"

"

13.45 - 14.45

2

PERHELUISTELUKOULU

 
 

15.30 – 17.30

 1./4

JYSKE  U19 – JUN.  JYSKE – PYRY  OTTELU

 
       
       

08.11.21

MA

KLO

14.30 – 15.45

3.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 – 17.00

4

JYSKE  E – RING.

 
 

"

"

17.00 – 18.00

 2/5

JYSKE  D – RING.

 
 

"

"

18.00 – 19.00

1

JYSKE  U12 – JUN.

 
 

"

"

19.00 – 20.00

5

JYSKE  U14 – JUN.

 
 

"

"

20.00 – 21.00

2

JYSKE  C – RING.

 
 

21.00 – 22.00

3

JYSKE  U19 – JUN.

 
       

09.11.21

TI

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.00 - 17.00

3.

JYSKE  U12 – JUN.

 
 

"

"

17.00 - 18.00

1/5

JYSKE  U9 / U10 / U11 – JUN.

 
 

"

"

18.00 - 19.00

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

19.00 - 20.00

1

JYSKE  B-RINGETTE

 
 

"

"

20.00 - 21.00

3

JYSKE  EDUSTUS

 
 

"

"

21.00 - 22.00

 4/5

KUKONPOJAT

 
       

10.11.21

KE

KLO

14.30 – 16.00

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.30 - 17.30

5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

17.30 - 18.30

3./4

JYSKE  F-RING. / RINGETTEKOULU

 
 

"

"

18.30 - 19.30

5

JYSKE  C – RINGETTE

 
 

"

"

19.30 - 20.30

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

20.30 - 21.30

4./5

LAITILA HOCHEY / FINNLAMEX

 
 

"

"

21.30 - 22.30

3

JYSKE  U19 – JUN.

 
       

11.11.21

TO

KLO

14.45 – 15.45

3.

KUKONPOJAT +60 ( GRÖNHOLM )

 
 

16.00 - 17.00

1

JYSKE  U12 – JUNIORIT (AAA/AA)

 
 

"

"

17.00 - 18.00

2/3

JYSKE  U9 / U10 / U11 – JUN.

 
 

"

"

18.00 - 19.00

5

JYSKE  U14 – JUNIORIT (AA)

 
 

"

"

19.00 - 20.00

4

JYSKE  U19 – JUNIORIT

 
 

"

"

20.00 - 21.00

3

JYSKE  EDUSTUS

 
 

"

"

21.00 - 22.00

1

JYSKE  B – RINGETTE

 
       

12.11.21

PE

KLO

14.30 – 15.45

4.

VAPAAVUORO

 
 

16.15 – 16.45

5

JYSKE  D – RINGETTE

 
 

16.30 – 17.45

2

JYSKE  E – RINGETTE

 
 

17.45 – 18.45

5

JYSKE  C – RINGETTE

 
 

"

"

18.45 – 19.45

1

JYSKE  B – RINGETTE

 
 

"

"

19.45 – 20.45

2

JYSKE  SM – RINGETTE

 
 

"

"

20.45 – 21.45

3

VALKOJÄRVI

 
       

13.11.21

LA

KLO

08.30 – 09.45

5

ÄMPÄRPORIN URHOT

 
 

10.00 – 11.00

1./2

  
 

11.00 – 12.00

3./4

JYSKE  F-RING. / RINGETTEKOULU

 
 

12.00 – 13.00

2

PERHELUISTELUKOULU

 
 

13.00 – 14.00

5

JYSKE  U14 – JUNIORIT

 
   

14.15 – 16.00

1,/4

JYSKE  C – RING.  JYSKE – NSR OTTELU

 
 

16.30 – 18.30

 2,/3

JYSKE  SM – RING.  JYSKE – LAHTI  OTTELU

 
       

14.11.21

SU

KLO

09.30 – 10.45

2

MYNÄMÄKI

 
 

"

"

11.00 - 12.00

 4/5

JYSKE  LKK1 – LKK3

 
 

"

"

12.15 – 13.15

3

YLEISÖLUISTELU

 
 

"

"

13.30 – 15.00

1,/4

JYSKE  D – RING.  JYSKE – VG-62 OTTELU

 
 

15.30 – 17.30

2./3

JYSKE  SM – RING.  JYSKE – BLUE RINGS  

 
 

18.00 – 20.00

1./4

JYSKE  B-RING.  JYSKE – NOU  OTTELU